Masáž , dotyky

Ponorte sa do sveta relaxovania a príjemného vzrušenia. Navštívte naše tantra SPA Bratislava tantra kde sa o Vás postarajú naše školené masérky. Postarajú sa o Vaše pohodlie v príjemnom prostredí tantra salóna a vy zažijete krásu tantrickej masáže. Nejedná sa o sex.Zažijete blaho a príjemné vzrušenie spôsobom aký Vás posunie do vesmírnych výšin. Neváhajte a užite si, odbúrajte stres nahromadený z celého dňa, ba aj týždňa. Najskôr si vyberte online masérku podľa svojich prianí, v ponuke je široký výber rôznych príjemných a milých, šikovných a samozrejme krásnych školených dievčat. Radi u nás samozrejme privítame aj ženy na ktoré taktiež netreba zabúdať a ktoré taktiež potrebujú občas zrelaxovať. Po príchode Vás už bude Vami zvolená masérka očakávať, menšie občerstvenie v jej spoločnosti na začiatok je samozrejmosťou.

images (4)

Po krátkom zoznámení s masérkou na Vás bude čakať to kvôli čomu ste sem prišli. Uvoľnenie a relax ktorý Vaše telo potrebuje.Kladieme vysoký dôraz na 100 % hygienu z tohto dôvodu na Vás v úvode čaká príjemná sprcha ktorá odbúra prvotné napätie a pomôže k Vášmu uvoľneniu. Masérka sa postará o Vaše pohodlie a pomôže Vám od všetkého stresu a napätia nazbieraného počas dlhých hektických dní. Poskytne Vám uvoľnenie a pohodu a samozrejme príjemné sexuálne dráždenie. Čaká na Vás spojenie príjemnej hudby a vôní v útulnom a ničím nerušenom prostredí salóna v prítomnosti krásnej, šikovnej a školenej masérky ktorá je tu iba pre Vás a pre Vaše pohodlie a uspokojenie. Ako sme už v úvode spomenuli nejedná sa o sex, masérky neponúkajú klasický sexuálny styk. Jedná sa čisto o špeciálnu tantra masáž a masáž lingamu. Ako prejav porozumenia a vďaky Vám ako stálemu klientovi ponúkame po tretej návšteve doživotnú zľavu.

stiahnuť (4)

Pri programoch Special tantra, Magic tantra a Couple tantra Vás radi ponúkneme aj ostrejším občerstvením ako je sekt alebo víno. Po príjemne strávenej masáži si nerušene oddýchnete a v pokoji Vás necháme vstrebávať blaho nabranej energie a vzrušenia. Po tomto dokonalom zážitku ešte nie je koniec pohodliu čaká na Vás opäť príjemná sprcha ktorá Vás povzbudí a milý darček ako poďakovanie za návštevu.