Matrac je dôležitý, avšak ani rošt netreba podceňovať

Kúpili sme si nové matrace, zaplatili za ne nemalé peniaze, no spánok nebol o nič lepší. najprv sme boli presvedčení, že sme si asi vybrali zle. Nešlo nám to však do hlavy, pretože v predajni sa nám na matracoch ležalo výborne. Zrada však nebola v matracoch, ale v rošte, ktorý bol pod nimi. Ani nám nenapadlo, že by sme mali riešiť aj ten. Na posteli sme si nechali staré rošty, ktoré už naozaj nepatrili medzi tie najmladšie. Keďže sme chceli spať pohodlne, vybrali sme sa opäť nakupovať. Posteľ v tme, vedľa ktorej je stolík so zapálenou lampouPoviem vám, že vybrať rošt nie je vôbec jednoduché. V ponuke obchodov totiž nájdete všakovaké moderné výmysly. Jedným z nich, ktorý nás však úprimne veľmi oslovil, bol motoricky polohovateľný rošt. Rozdiel medzi klasicky polohovateľným roštom spočíva v tom, že tento je vybavený motorčekom, ktoré jeho polohu nastavia samé. Takáto sranda síce nie je lacná, no verte, že sa za ňu oplatí zaplatiť nejaké tie eurá navyše. K orientačným cenám sa ešte dostanem, no najprv by som vám rada trošku viac priblížila výhody takýchto roštov.

1. Nastavenie správnej polohy netrvá ani pol minúty.
2. Pri nastavovaní nemusíte z postele dávať dole paplóny a vankúše a samozrejme ani obliečky.
3. Logicky, keďže rošty majú vlastný motor, na nastavenie vami vybranej polohy, nemusíte pohnúť ani prstom. teda, vlastne iba prstom.
4. Môžete si nastaviť samostatnú polohu pre nohy a taktiež pre hornú časť tela.
5. Rošt nastavený v konkrétnej polohe ocenia ľudia, ktorých trápia bolesti chrbtice. Taktiež je to výhodné vtedy, ak ste prekonali úraz, operačný zákrok alebo vás jednoducho začal bolieť pravý bok.
6. AK si pred spaním radi čítate, môžete pekne pohodlne „pololežať“. Po dočítaní knihy jednoducho roštu „poviete“ aby išiel pekne dole a môžete spať.

Malý chlapec pokojne spí v posteli

Verím, že som vás dostatočne namotivovala. Teraz vám môžem prezradiť cenu tejto srandičky. Najlacnejšie kúsky stoja okolo dvesto eur. Tie kvalitnejšie aj okolo tisícky. Hovorím vám, že to však za to naozaj stojí.