Nemožnosť

Áno tváriť sa šťastne, hoci sa tak vôbec necítite. Cítite sa úplne, ale úplne na nič. A to pri tom nekončí. Vaša úloha je len v tom, aby ste splnili túto úlohu, na ktorú nemáte ani trochu chuť. Všetky tie iné pekné veci, ktoré by ste chceli robiť vám unikajú pomedzi prsty. Všetko sa na vás rúti, lebo vôbec nemáte chuť robiť niečo, čo nemáte radi.

cestování

Totálne vyhorenie
Totálny problém. Nič nevychádza. Z toho ste na nervy, lomcujú s vami problémy a k tomu všetkému sa tomu snažíte vyhnúť zo všetkých síl. Niet cesty späť. Čas sa rúti proti vám a vy neviete ako z toho von. Nielenže ste totálne v problémoch, ale zamotávate sa do toho ešte viac. Nič nestíhate, nič sa vám nechce a chceli by ste len celé dni preležať na posteli a ani sa z nej nepohnúť. Z jedla už ani neviete, čo by ste si dali, lebo všetko by vám išlo aj nešlo na chuť. Všetkého ste už prejedený, všetkého máte plné zuby. Je toho na vás toľko, že to už nevládzete zvládať.
Sú dni, keď sa nezastavíte, ale potom vás to zasa premôže a skončíte na tej posteli. Nešťastní a smutní, že vás znova čaká ten premrhaný čas s tým, čo nemáte vôbec radi. Hoci ste si to vybrali, nerobíte to kvôli sebe, ale kvôli iným ľudom, ktorí vo vás veria. Niet väčšej obety, ale vy by ste radi robili aj niečo pre seba. Niečo, čo by vás robili šťastnými…

bezmoc

Cítiť sa totálne pod psa. Čakať celý týždeň kým konečne vyjde slniečko a bude víkend. To je život? To teda životu nesiaha ani po členky. Niet väčšieho nešťastia ako keď musíte robiť niečo, čo vo vás nie je hlboko zakorenené a nechcete to. Výslovne kričíte, že sa v tom utápate, ale vy to nechcete. Trpíte strašným odporom a nechuťou k týmto veciam…

Poznáte to ?
Že musíte len čakať na tú správnu príležitosť, ktorá nie a nie prísť. Je to tak smutný životný údel. Ja už ďalej nevládzem. Je to len také ničotné čakanie na nič. Čím sa naladiť na lepšie myšlienky?