Ako pomôcť partnerovi s jeho potenciou

Drvivá väčšina článkov o problémoch s erekciou, je adresovaná pre mužov alebo je mužmi písaná. Tento fakt ma vždy zarážal, pretože ak má muž problémy s potenciou, tak rovnako ako on, trpí aj jeho partnerka. Myslím, že všetky ženy, ktoré niečo podobné zažili, so mnou budú len súhlasiť. Preto som sa rozhodla, že napíšem zopár riadkov o erekcii, ktoré budú adresované vám, milé dámy.Žena v bielych šatách objíma muža v bielej košeli a stoja uprostred lúky počas západu slnka.jpg

Čo urobiť ako prvé

To, že má váš partner problém s erekciou, si v mnohých prípadoch všimnete skôr vy. Je to prirodzené. Ženy sú omnoho vnímavejšie a vedia spájať isté indície. Ak si teda niečo také všimnete, určite sa vyvarujte výčitkám alebo vysmievaniu. Na podporu erekcie, takéto správanie, nemá naozaj dobrý vplyv.

Hlavne veľa trénujte

Taká podpora erekcie, je v skutku veľmi príjemnou vecou, základom je totiž pravidelný tréning. Nevenujte sa však len samotnému sexu. Vychutnávajte si rôzne iné záležitosti, pri ktorej sa dá erekcia trénovať najlepšie. Hovorím o veciach, ako je napríklad erotická masáž, spoločné kúpele alebo rôzne zaujímavé erotické hry. Proste sa venujte tomu, čo vzrušuje vás.

Donúťte ho ísť k lekárovi

Ja sama, sa snažím k lekárom chodiť čo najmenej. Uznávam, že to možno nie je najlepšie, no moje skúsenosti, nie sú veľmi pozitívne. Ak sa však objavia problémy s potenciou, váš partner by lekára navštíviť určite mal. Inak len veľmi ťažko zistíte, v čom presne jeho problémy tkvejú. Niekedy môže ísť o psychiku, niekedy o fyzické problémy. No a to sa bez odborného vyšetrenia, určuje naozaj veľmi ťažko.
Usmiata žena sa opiera o muža, sedia v električke.jpg
A čo tabletky?

Ak by váš partner odmietal užívanie tabletiek na erekciu, ako to bolo i v prípade môjho milovaného, skúste ho v tom trošku popostrčiť. Áno, viem, že nejde o najzdravšiu vec pod slnkom, no hold, niekedy je to nutné. V tomto prípade nezaškodí ani trošku vyhrážania. Koniec koncov, problémy s erekciou naozaj nie sú len jeho problémom.