2 kroky ako dosiahnuť harmonický partnerský vzťah


Naše myšlienky, želania a pocity sa zhmotňujú. Keď ich uvedieme do praxe sú výrazne tvorivé. Kým sa pustíme do nejakej činnosti, predchádza jej myšlienka. To myšlienky vytvárajú naše slová, pocity a napokon aj činy. Naše najhlbšie myšlienky často jasne nerozoznávame. Vidíme však, čo sme si mysleli, keď sledujeme k akým činom nás priviedli.  Keď chcete vo svojom živote niečo zmeniť, je dôležité práve to, aby vaše konanie neodporovalo tomu, čo si skutočne želáte!
polibek na bříško

1.      Vytvorte miesto svojim túžbam
Ak ste sama/sám a chcete do svojho života pritiahnuť ideálneho partnera, ujasnite si akého muža/ženu chcete. Napíšte detailný obraz všetkých jeho predností a predstavujte si ho. Ak sa napriek tomuto všetkému neobjaví, niekde robíte chybu. Svojím konaním by ste mali želanie podporovať. Vaše správanie musí signalizovať, že tomu čo žiadate aj veríte. Verte, že to aj dostanete. Urobte všetky opatrenia. Urobte miesto v skrini v spálni, aby si mal kam dať veci a oblečenie. Spite na „svojej“ strane postele, nie v strede. Nechajte v nej miesto pre partnera. Myslite na to, čo ste si želali. Sústreďte sa na to, aby sa to vo vašom správaní aj odrážalo. Konajte tak, akoby ste to už teraz dostali. Akoby sa to stalo práve dnes. Keď takto budete konať, stane sa to. Vytvárajte miesto svojim túžbam!
kotvičky na prstech
2.      Zamerajte sa na seba!
 Najdôležitejšia je otázka kto do vzťahu vstupuje. Nechápte len svojho partnera, ale hlavne samých seba. Pokiaľ sa cítite dobre sami so sebou, budú sa z vašej prítomnosti tešiť aj druhí ľudia. Správajte sa k sebe tak, ako by ste chceli, aby sa druhí správali k vám. Pokiaľ to tak nerobíte, nikdy nič vo vzťahu nezmeníte. Správajte sa k sebe s úctou a láskou. Takto vysielate signál, že ste dôležití a ste lásky hodní. Tento signál sa bude vysielať aj naďalej a vy zažijete situácie, v ktorých sa k vám aj ostatní ľudia budú správať dobre. Váš život naplnia ľudia, ktorí vás milujú a vážia si vás. Toto je len následok, ale príčina sú vaše prvotné myšlienky.