Aký majú význam erotické masáže?

Na každého človeka príde občas únava. Alebo dokonca vyčerpanie a ten stav, kedy to „všetko na človeka doľahne“. Ťažšie aj ľahšie stráviteľné veci, ktoré v sebe dusíme a niekedy skrátka začneme cítiť potrebu všetko to so seba dostať von, poriadne si oddýchnuť a načerpať čerstvé sily.

Lenže v takých situáciách, kedy cítime podobné stavy sa asi neuspokojíme len s tým, že zostaneme ležať v posteli. Pýta si to skôr nejakú zaujímavú aktivitu s regeneračnými účinkami, ktorá nám ukáže, že ešte stále žijeme a dokážeme si vychutnávať príjemné pôžitky. A či s tým niekto súhlasí alebo nie, k najpríjemnejším pôžitkom sa radia eroticke masaze.

masážny olej, kvety

Tie prinesú citeľnú úľavu tela ako aj mysle a zároveň obohacujú našu životnú energiu a nové sily.

  • Je to spôsobené práve tým, že pracujú s našou sexualitou, ktorá má na našu životnú energiu pomerne veľký vplyv.

Na rozdiel od nejakých konkrétnych zdravotných masáži, ktoré slúžia napríklad na liečbu bolestí chrbta či končatín, túto erotickú masáž môžete navštíviť hocikedy, kedy potrebujete zažiť niečo príjemné a „nakopnúť sa“ skvelým pôžitkom. Nemusia ju teda navštevovať pacienti, ale skôr všetci, čo potrebujú odstrániť svoje emočné a sexuálne bloky. Všetci, čo chcú pocítiť, aká príjemná dokáže byť jemná, no pritom intenzívna a precítená práca s ich sexualitou a jej prirodzenými potrebami.

milenci, podprsenka

Centrom sexuálnej energie na našom tele sú intímne parite. Preto je vlastne pochopiteľné, že konkrétna masáž sa musí zaoberať aj týmito miestami. A v dostatočne intenzívnej miere, aby prišlo k skutočnému uspokojeniu, čo samozrejme môže viesť ku kvalitnému orgazmu. A práve tým, že príde požadované uvoľnenie, zároveň sa s ním odstránia zadržiavané bloky, čím sa v človeku zvýši nálada a miesto na nové myšlienky, nápady a chute.

  • Masáže s erotickým charakterom sú navyše príjemne návykové a v mnohých prípadoch môžu slúžiť aj ako vášnivá predohra.