Náramkové hodinky opäť


Už sme si začínali myslieť, že hodinky na zápästie už dávno vyšli z módy a dokonca sa stali zbytočnými. Dnes ľudia zo sebou denne nosia vo vreckách smartfóny, vďaka ktorým majú prístup ku všetkým informáciám i zábave a to nonstop. O informácii poskytujúcej presný čas na určité časové pásmo nehovoriac.
bílé hodinky
Lenže náramkové hodinky taktiež pokročili s dobou a opäť sa stávajú obľúbeným doplnkom.
Tentokrát sa však jedná o Smart hodinky.
To znamená, že tieto hodinky disponujú funkciou bluetooth, operačnou pamäťou RAM, operačnými systémami ako Android či iOS, procesorom, úložným priestorom a niekedy i inými vecami, napríklad pripojením wi – fi. V podstate sa jedná o podobné funkcie, ako keby sme vlastnili spomínaný smartfón, no pritom vzhľad tohto produktu jednoznačne hovorí, že sa jedná o náramkové hodinky.
Takisto ako u tabletov, smartfónov a počítačov, i u týchto hodiniek máme pestrý výber, rôzne ceny, rôzne funkcie a rôzne parametre.
chytré hodinky
V skrátenej verzii Vám to poviem následovne:  Hodinky Smart sa pohybujú v cenách od 30 eúr až po 700 eúr. Takže podľa ceny usudzujem, že sa jedná o rôzne, navzájom odlišné typy, pričom sa odlišujú množstvom funkcií, výkonom procesora a veľkosťou úložného miesta.
inteligentní hodinky
Ceny
Zoberme si fakt, že solídny počítač stojí 500 eúr a niektoré drahšie Smart hodinky 450, dokonca 700 eúr. A to som ani nespomenul model od Applu s názvom Apple Watch 2, ktoré stoja minimálne 410 eúr, pričom najdrahší typ až neuveriteľných 1530 eúr /!/.
Typ Smart hodiniek za 30 eúr
Najlacnejšie hodinky v hodnote 30 eúr nesú názov Carneo U8, pričom disponujú funkciou bluetooth 3.0, majú plnú podporu operačného systému Android. iOS funguje iba obmedzene. Hodinky majú dokopy 20 funkcií, obsahujú mikrofón, reproduktor a 230 mAh akumulátor.
•        Ide o celkom slušný a zaujímavý produkt, ktorého cena je nízka zrejme kvôli displeju, ktorý je síce dotykový, no celkový výzor by som ohodnotil ako nič moc. Ale funkcie sú fajn.

Náramkové hodinky opäť
Ohodnoťte příspěvek