Prichádza éra bez make upu?


Dnešná doba je naozaj špecifická tým, že si na seba môžete obliecť skutočne čokoľvek. Málokedy sa vám môže stať, že ste za niečo, čo máte na sebe odsúdený alebo sa na vás pozerajú, ako na totálnych bláznov. To sa skôr stáva v menších mestách na Slovensku, ale musíme povedať, že v týchto mestách sa na vás pozerajú zvláštne aj vtedy, keď ste študent a idete zo stanice s kufrom. Z toho vyplýva, že práve takéto mestá teda nie sú celkom reprezentatívnou vzorkou. Podstatné však je, že sa ku nám dostáva trend, ktorý prichádza z Londýna, a to teda, že si na seba môžete obliecť hocičo, keď to viete predať, choďte pokojne aj vo vreci. Trúfate si na to?

moda
 
ĽUDIA SA VŠAK PÝTAJÚ, ČO BUDE MODERNÉ ĎALEJ?
To je otázka, ktorú si kladú mnohí ľudia. Hlavne teda tí, ktorí sa móde profesionálne venujú a veľmi dobre vedia, ako to dokáže celé naozaj fungovať. Keď si myslíte, že viete, ako to pôjde ďalej, je to fajn. Ale sú prognózy, ktoré sa dostali práve v posledných mesiacoch na trh. A keď to povedia ľudia z veľkého módneho biznisu, je asi jasné, že je veľká pravdepodobnosť, že sa to naozaj uchytí, no nemáme pravdu? Je len na vás či sa toho chytíte.

modelka
 
VŠETKO JE O PRIRODZENOSTI
Asi ste nečakali, že vám povieme, že ľudia si budú najviac vážiť práve prirodzenosť dievčat, ktoré budú okolo nich chodiť. Nejde len o módu, kedy by ste sa mali prejavovať jemne a nie nasilu. Ide aj o vašu celkovú vizáž, vlasy a aj make up. V tom sa všetci zhodli. Je jasné, že éra výrazného líčenia sa posúva do úzadia a hodí sa hlavne na plesy a na svadby. Inak je podstatný jemný make up, ktorý nerobí z tváre masku a hlavne vlasy,ktoré majú svoju vlastnú prirodzenosť. Nie je to skutočne veľmi atraktívne? Na nič sa nehrajte. Prirodzené by malo byť podľa analytikov aj obočie a celkovo by ste mali pôsobiť, ako keby ste so sebou vôbec nič nerobili.