Prestup do Prima Banky

Už sme viac, než jedenkrát za život, boli informovaní o tom, ako niektorá banka ukončila svoje pôsobisko. A čo bude potom s peniazmi v nej uloženými? Môže nastať prípad ako tento, ktorý je momentálne aktuálny. Napríklad banka, ktorá nedávno ukončila činnosť, bude teraz patriť pod spoločnosť, ktorá ju dokáže postaviť na nohy, no banka bude pod ich menom. Teda v tomto prípade sa o záchranu angažovala Prima Banka. Viac informácií:
Pokiaľ budete jej novými klientmi, poďme sa spoločne pozrieť na niektoré výhody, ktoré nám Prima Banka sľubuje a ktoré služby jej dnešní zákazníci využívajú.
Účet– Všetky druhy účtov sú za jednu cenu. Teda žiadne vyššie či nižšie poplatky. Vyberiete si ľubovoľný účet a platíte rovnako ako pri ostatných. Pokiaľ budete platiť kartou Prima Banky, zakaždým budete odmenení podielom 0,5 %. Za medzinárodnú platbu neplatíte nič navyše. Pokiaľ chcete pôžičku, zaplatíte určitý poplatok, no ten Vám bude o chvíľu vrátený. Pri vybavovaní hypotéky dokonca žiaden poplatok neplatíte. Pri každom pohybe na účte ste okamžite informovaní elektronickou cestou, teda SMS správou a aj cez počítač. Dokonca si môžete vytvoriť účet aj úplne zadarmo. Je tu možnosť vytvoriť i študentský a detský účet.
Platba cez internet je samozrejmosťou a Prima Banka spolupracuje so službou 3D Secure, takže platba bude chránená a zabezpečená.
laptop do kanceláře
Aplikácia Peňaženka je takisto súčasťou Prima Banky. Ide o aplikáciu pre Vaše mobilné zariadenie, pomocou ktorej máte hocikedy prehľad o stave účtu. Navyše pomocou nej môžete využiť službu Internet Banking a to tak, že sa prihlásite cez 4 miestny PIN kód alebo si vyberiete možnosť prihlásiť sa pomocou otlačku prsta. Možnosť platenia pomocou naskenovania čiarového alebo QR kódu. To všetko obnáša táto aplikácia vo Vašom mobile.