Ahoj Emma: Konverzačný Heek vám pomôže vytvoriť vaše webové stránky

Novo spustený tvorca konverzačných webových stránok s názvom Heek si kladie za cieľ pomôcť vám to urobiť.
Tím sídli vo Francúzsku (ich angličtina je prvotriedna). Blogovali: „Po súkromnej a verejnej beta verzii sme veľmi radi, že môžeme spustiť Heek, jednoduchý spôsob, ako vytvoriť webovú stránku prostredníctvom konverzácie.

html
 
Táto služba má za cieľ priniesť podnikom online a spojiť sa s ich divákmi, čo je nevýhodná výhoda pre každé uvedenie do prevádzky v roku 2016.
 
Ahoj, Emma, ​​čo robíš? Prevádzkujem módny butik. Pohode. Aké oblečenie predávate? Tričká. Kde sídlite?
 
Konverzná súhra s Heekovými dobre umiestnenými otázkami by mohla viesť k tomu, že vaša budova bude za pár minút. Umelá inteligencia a strojové učenie idú do práce.
 
V istom zmysle, sieť je osobný dizajnér / developer / obchodník, podľa tímu blog.
 
Napríklad TechCrunch povedal, že môže odporučiť, aby ste pridali adresu svojej firmy alebo kontaktný formulár, alebo navigačné menu na presun medzi stránkami.
 
Platformu možno použiť na aktualizáciu webovej stránky, jej animáciu a publikovanie na úplne novom názve domény. Povedali, že web, ktorý je vytvorený, je optimalizovaný pre vyhľadávače.
 
Ľudia za Heek pozývajú ľudí, aby si to vyskúšali zadarmo. Je to 14-dňová skúška. Potom účtujú mesačné poplatky.

web design
 
Ich poslanie je pomerne jednoduché. "Radi by sme zjednodušili každodenný život miliónov malých a stredných podnikov tým, že im ponúkneme najjednoduchšie prostriedky na svete, aby sme vytvorili svoju online prítomnosť a spojili sa s ich publikom."
 
Vo väčšom pláne vecí to vidí Hadlee Simons z Memeburnu ako pomerne novú aplikáciu tohto zaujímavého chlapca v digitálnej štvrti, chatu.
 
"V tomto roku sme videli, že sa nové roboty stávajú novým" cloudom ", pretože všetci z Google a Microsoftu na Facebook sa do tejto akcie zapojili . nedávny príklad je topánok, ktorý pre vás vytvára webové stránky. "