Ako správne postupovať pri dekorovaní vianočného stromčeka

1. Vyberte si vianočný stromček
Áno, toto je jedna zo základných vecí, ktoré musíte pri vianočnom dekorovaní urobiť. Vianočný stromček je základ vianočnej obývačky. Môžete si vybrať medzi umelým stromom alebo živým, ale pamätajte, že umelé stromčeky sú oveľa jednoduchšie na zdobenie, pretože môžete ľahko ohýbať vetvy, čo vám zjednoduší prácu na dekorovaní. Rovnako si môžete vybrať medzi farbou stromu, pričom do popredia sa dostáva čoraz viac biela farba stromčeka. Je dôležité mať na pamäti priestor, ktorý máte vo svojom dome tak, aby ste rozhodli správne, či chcete malý strom alebo veľký. Po výbere stromu ho umiestnite na štýlový stojan vo vašom vybranom priestore.

vánoční storm

2. Pokračujte svetlami
Rovnako ako sa chcete obliekať vy na špeciálnu príležitosť, váš strom tiež potrebuje vyzerať čo najkrajšie. Uistite sa, že zakryjete časť okolo základne stromu, aby ste zakryli stojan. Ďalej prejdite na svetlá. Ak ste vybrali vhodné vianočné svetlá, obaľte ich okolo stromu. Začnite zhora a postupujte smerom nadol. Môžete kombinovať niekoľko druhov svetiel, nepoužívajte len jeden typ.

3. Prejdite na girlandy
Po svetlách sú ďalším krokom girlandy. Môžete si vybrať stuhy alebo dokonca trblietavé girlandy, ktoré pridávajú pomlčku farieb do vášho stromu, ale uistite sa, že ich na strome nebude príliš veľa. Viažte stužky alebo girlandy cez vetvy, ale nezabudnite, že keď idete dole, množstvo girlánd sa musí zvyšovať.

4. Zaveste dekorácie
Toto je najzábavnejšia časť, pokiaľ ide o nápady na dekoráciu vianočných stromčekov – začnite s umiestňovaním najlepších ozdôb, a to na miestach stromu, ktoré sú viditeľné hneď. Výber ozdôb a farebné prevedenie je vyslovene na vás, v súčasnosti sa však tešia veľkej popularite drevené ozdoby. Odporúča sa používať medené drôty na ich zaistenie, aby nespadli ľahko z vetvičky.

dárečky

5. Rozmiestnite vianočné darčeky
Posledné dotyky vášho vianočného stromčeka zahŕňa rozprášenie hŕby zabalených darčekov okolo základne stromu. A voilá! Výzdoba vianočného stromčeka je hotová.