Funkcia ktorá napomáha vodičom


ONSTAR je telekomunikačná služba vo vašom  vozidle ktorá slúži pre spojenie hovoru a servis. V podstate máte tri tlačidla o ktorých to celé je. Nachádza sa tam modré tlačidlo , červené a čierne tlačidlo. Najčastejšie používané tlačidlo je to modré ktoré slúži na spojenie s poradcom ktorý sú na linky 24 hodín 7 dní v týždni a podľa toho  aký jazyk máte nastavaný na palubnej doske sa Vám operátor sprístupni. Táto funkcia je na prvý rok úplne zdarma , a ak sa rozhodnete či chcete túto službu a bude Vás to stáť v Českej republike 245 kč na mesiac na rok je to 2450 kč a máte pri ročnej platbe 2 mesiace zdarma a služba sa d predplatiť na 5 rokov dopredu . V tom máte zabudovaný internet nezávislý na vaše mobilné zariadenie čo znamená že aute môžete mať inú kartu s prístupom na internet.
Opel volant
Ľudia sa najčastejšie spávajú s operátorom kvôli nastaveniam gps navigácie cez ktorú si potom môžete objednať rôzne služby ako napríklad ubytovanie a zistia kde sa práve nachádzate a podľa toho Vám zarezervujú vhodné ubytko, ale vám dokážu zarezonovať parkovanie pomocou serveru, ďalej je možne si previesť diagnostiku vozidla , ak by ste išli na nejakou dlhu cestu a mali by ste záujem o zistenie stavu vozidla ako je ABS , kontrola motora a prevodovky , stav emisií , tlak v pneumatík , životnosť oleja a podobne. Ak si vy Ak túto službu používate po prvý krát a radi by ste chceli o nej vedieť viac máme tu článok pre Vás.
vybavení auta
Ako zákazník požiadate o mesačný výpis diagnostiky vášho auta , operátormi ho pošlú Vám , prípadne vášmu servisnému technikovi na email. OnStar  je v každom novšom  vozidle značky Opel a tým táto značka sa stala predávanejšou oproti minulom roku. A na zver tá najlepšia funkcia , hlásenia o nehode kto vám automaticky pre nehode zavolá záchranu službu a odošle údaje o vzniknutom probléme priamo ku záchrannej službe.