Ktoré produkty sú už v podstate zbytočné?


Ako sme si mali možnosť všimnúť, každým rokom pribudne nejaký nový a nadčasový tovar. Preto by bolo asi na mieste, aby sme sa na chvíľku zamerali na to, aký typ tovaru sa oplatí kupovať naďalej a ktorý nie. Chcem tým povedať, že niektoré dnešné produkty majú také skvelé vlastnosti, kedy nám takýto jeden produkt nahradí hneď dva, či viacero. A ďalej, iné produkty sa už stávajú v podstate zbytočnými. Ešte zbytočnejšia sa niekedy stáva ich kúpa. Mal by som to však opísať konkrétnejšie a na viacerých konkrétnejších prípadoch, ktoré mám na mysli.
video na médiích

Kupovanie multimédií vo forme originálnych diskov

Máme internet= máme prístup k stiahnutiu filmov i hudby zdarma. Ja viem, nie je to fér voči tvorcom, no pre Vás, ako zákazníkov a ľudí, ktorým nedá nikto nič zadarmo, je to obrovská pomoc, kedy sa zabavíte zdarma, pričom máte prístup hádam ku každému jednému filmu, i každému hudobnému albumu. Ja sa vlastne ešte čudujem, že sa originálne disky ešte stále predávajú. No je ich vidieť čoraz menej. Nech sa jedná o najnovší film, aj o najnovší hudobný album, určite bude o chvíľu dostupný na stránkach, z ktorých to stiahneme zdarma. Napríklad aj cez Torrent. Plusom môžeme nazvať, že ak náhodou z nového filmu či hudobného albumu budeme sklamaní, aspoň sme neminuli 20 Euro. Toľko nový disk môže stáť, no je možné, že kvôli možnej negatívnej kritike bude stáť o malú chvíľu 4 Eurá. No Vás to už trápiť nemusí, pozreli a vypočuli ste si ho zdarma a už dávno ste vedeli usúdiť, či sa jedná o kvalitu alebo sklamanie.
ovladač televize

Máme LCD televíziu so vstupom USB, či SD– K čomu je dnes potrebné kupovať DVD prehrávač? Bol skvelou pomôckou v dobe, kedy mala naša TV iba vstupy, ktorým vravíme „banániky.“ No dnes? Filmy si dáte na USB kľúč, či SD kartu, ktoré stoja cca 5 až 8 Euro. Následne ich zastrčíte do TV a,… sledujete kvalitný film v kvalitnej podobe. Nevraviac o tom, že dnešné TV prehrávajú aj MP3/MP4 súbory.