Nebojte sa bláznivej manikúry

Každá žena pozná tie stresy pred tým, ako sa má konať nejaká veľmi významná udalosť. Chystá sa firemný večierok? Alebo idete na ples? Vydávate svoju dcéru? Alebo sa vydávate vy? Mnohé z nás prežívajú pred podobnými udalosťami veľký stres. A stres predsa nerobí dobre naším vlasom, našej pleti a v konečnom dôsledku ani našim rukám. Ako sa dá tomu všetkému predísť? Veľmi jednoducho. Musíte si to uľahčiť.

lak
Nebojte sa ničoho. Už Mark Twain povedal, že sa najviac bál vecí, ktoré sa nakoniec ani nikdy nestali. Zoberte si z toho príklad.

Každý deň si opakujte, že sa naozaj niet, čoho báť. Pretože je to pravda. Noačo, že vás čaká dôležitá udalosť. Musíte sa na ňu tešiť. Bojíte sa, že sa niečo pokazí? Ani na to nemyslite. A ak by sa aj pokazilo, čo najhoršie sa môže stať? Zrúti sa vám celý svet? Veď predsa, keď nejde o život, nejde o nič. Platí to, nemyslíte?

Buďte odvážna a stavte na veci, ktoré by ste na seba nikdy ani len netipovali. Nemyslíte si, že je načase?

Začnite od seba. Stavte na bláznivú manikúru. Že sa vám také niečo nehodí? Verte tomu, že áno. Ak nemáte peniaze na salóny a bojíte sa, že to s obyčajnými lakmi, gél-lakmi či gélmi pokazíte, máme pre vás jednoduché riešenie. Umelé nechty sú presne pre také ženy, ktoré si príliš neveria, čo sa týka robenia manikúry. Sú jednoducho aplikovateľné, majú perfektnú výdrž a existuje neuveriteľné množstvo možností. Vyberte si správnu farbu, motív, ale aj dĺžku. Nemusíte byť fixovaná na dlhé pazúriky.

rudé nehty

Všetko budete mať vo svojich rukách. Doslova. Od aplikácie, až po ich výmenu.

Buďte občas ženou činu a dokážte to. Keď nie niekomu inému, tak aspoň sama sebe. Každá z nás má v sebe veľkú silu a odvahu. Takže sa ich nebojte a stavte na nepredvídateľné farby, bláznivé vzory a možno sa pohrajte aj s dĺžkou. Nikdy neviete, možno práve ony vo vás prebudia levicu, ktorá vo vašom vnútri tak dlho driemala. Skúšajte! Objavujte!