Určte si štýl

Keď sme sa s partnerom rozhodli, že budeme bývať spolu, bol to pre nás ako splnený sen. Obaja sme doštudovali a obaja sme mali už pokrk bývania na internáte, ktoré bolo občas naozaj ako za trest. Preto sme to brali ako štart do nového života, že začneme bývať spolu. Hneď sme si našli byt a hneď sme sa aj rozhodli, že si ho prerobíme. No naozaj nám nedošlo, že to budeme mať až také ťažké. Našťastie, nie z finančného hľadiska, ale z toho, že sme úplne rozdielni ľudia a že budeme mať naozaj veľký problém v tom, aby sme sa dokázali v niečom zhodnúť.

Skleněná stěna

Zo začiatku bola každá návšteva obchodu s nábytkom začiatok hádky. Nezáleží na tom či sme išli vybrať periny, alebo uteráky, či poháre. Vždy sme sa pri tom vedeli neskutočne pohádať, a preto sme sa rozhodli, že takto to ďalej nepôjde. Vedeli sme, že musíme urobiť kompromis, pretože sa jedného dňa pozabíjame. Tak sme si jedného dňa proste sadli a dohadovali sme sa úplne na všetkom. Našťastie, zhodli sme sa apsoň v štýle nášho bytu. V tom sme mali obaja jasno. Musel byť moderný. Inak to nepôjde.

Keďže sme vedeli, že chceme mať moderný byt, zrazu sma mali jasno aj v tom, akým smerom sa máme uberať. Každý sme si zvolili jednu vlastnú oblasť, no zároveň niekoľko spoločných, aby sme sa učili robiť spoločné rozhodnutia bez toho, aby sme sa pozabíjali. Zhodli sme sa aj v tom, že chceme do nášho bytu umiestniť sklenené steny.

Skleněná podlaha v moderním domě

Okrem toho, že vyzerajú úplne božsky sú presne odkazom na štýl, ktorým sme sa chceli uberať. Je to ako keby boli vyrobené práve pre ľudí, ktorí sa chcú uberať touto cestou. Samozrejme sme ich neumiestnili úplne všade, no sú miesta, kam sa jednoducho hodia. Môj priateľ sa dokonca rozhodol, že si ich umiestni aj do svojej kancelárie. Myslím, že to hovorí za všetko. My sme teda jednoznačne spokojní. Navyše, každý nám ich chváli.