Podvod alebo zázrak?

Je ním zelená káva, ktorá sľubuje rýchle účinky. Dá sa piť alebo užívať v tabletkách. Je len na vás, čo si vyberiete.

O čo sa vlastne jedná? Tento malý zázrak sa skrýva v zelených nepražených zrnách, ktoré tak majú vyšší podiel kyseliny chlorogenovej. Táto látka pôsobí výrazne na pokles hladiny cukru v krvi, ktoré potom telo kompenzuje odbúravaním tukov. Jedná sa teda o čisto prírodný spaľovač, takže sa vyhnete chemickým prípravkom a nechceným vedľajším účinkom.
Pri chudnutí je potom predovšetkým dôležitá celková pohoda, kedy sa potom zmeny odrazia čoskoro aj na tele. K rovnováhe vám okrem iného pomôže aj joga alebo pilates, kedy si nádherne pretiahnete celé telo a navyše spevníte problematické partie.

zrníčka

Dvojnásobný váhový úbytok?
Vždy záleží samozrejme na vašom celkovom prístupe k veci. Ak zmeníte úplne svoj životný štýl a to od jedla až k pohybovej aktivite a pritom vás čaká doma ešte podpora partnera, potom sa dielo určite podarí a možno stratíte ďaleko viac centimetrov nielen v páse. Tukové vankúšiky sa rozplynú ako para nad hrncom a pitie zelenej kávy bude len príjemným bonusom, ktorý poženie váš metabolizmus vpred.
Pôvodná štúdia pobláznila celú Ameriku. Zúčastnilo sa jej aktívne asi 16 osôb. Všetci schudli. Samozrejme to bolo aj tým, že zmenili stravovacie návyky, pridali pohyb a boli celkovo pod kontrolou. Komentár ale znel: „Zelená káva na chudnutie cena nie je až tak vysoká, aby nemohla pomôcť aj vám!“ Pritom stačilo len trochu viac úsilia.

Tuk sa len presunie
Ak by tento prostriedok fungoval len sám o sebe bez vašej pomoci, bol by to úplný zázrak a fenomén. Ale vy ho musíte podporiť aj zmenami vo svojom doterajšom živote, inak to nepôjde.
Aj v tomto prípade by ste mali s užívaním postupovať veľmi opatrne. Pre začiatok si zájdite k lekárovi, ktorý vám urobí dôkladnú prehliadku, aby zistil, či nemáte nejaké zdravotné obmedzenia alebo choroby.

cuketa

Každá aj 100% prírodná látka totiž má svoje negatívne účinky.Podľa štúdie Americkej chemickej spoločnosti napríklad zelená káva spôsobuje, že sa v tele zvyšuje odolnosť voči inzulínu (prvý stupeň cukrovky 2. typu), a prispieva k tučnosti pečene a zvýšenie krvného tlaku.
Buďte teda vždy obozretní, v boji s kilogramami.