Nové typy počítačov, všimli ste si ich?


        Počítače All-in-one sú proste riešením, ktoré muselo prísť.

Pozrime sa na fakt, že dnes sú populárnymi elektro produkty vyrobené na štýl, kedy majú prenosný dizajn, no pritom veľmi kvalitný displej. Už asi viete, že mám na mysli dnešné tablety a telefóny smart. No ale na druhej strane sme tú najspoľahlivejšiu oporu mali doma, v izbe. Mám na mysli osobný počítač. Jeho výkon a spoľahlivosť sú predsa len nadradenejšie.  Takže na jednej strane máme praktických pomocníkov so skvelým dizajnom a displejom, na druhej spoľahlivý a výkonný „stroj“ v izbe. Ani jedného sa nechceme vzdať, obidvaja musia byť našim kamarátom i v budúcnosti. A práve preto prišlo toto nové riešenie.
nový monitor

Výkonné osobné počítače, ktorých spracovanie pripomína eleganciu a štíhlosť tabletu, pričom tieto počítače disponujú veľkým, zato prekrásnym a hádam tým najkvalitnejším monitorom. Pritom je to vymyslené a spracované tak geniálne a štýlovo, že tento monitor je vlastne celým počítačom. Zabudnite na nejakú „bedňu“.

        Len jeden prekrásny a najnovší typ monitora s veľkosťou 24 palcov a kvalitnými sýtymi farbami, klávesnica a myš.

monitor apple
Takýto monitor je teda vyrobený na štýl tabletu, v niektorých prípadoch aj dotykový. Ale je vyrobený štýlom, kedy má svoje parametre, rovnako ako mávala počítačová“bedňa“, čiže počítač. Takisto aj všetky potrebné vstupy a samozrejme možnosť pripojenia k internetu. Mal by som sa však trošku zdržať pri tých parametroch. Pre ich opis použijem ako príklad ten lacnejší model, Lenovo Idea Centre AIO 510-22 ISH Touch./ Tento je dokonca dotykový/. Tie parametre sa môžu hrdo zrovnávať s tým najlepším, čo u PC máme dnes na výber. No schválne, že sa jedná o poriadny výkon: Pentium 2,9 GHz, RAM 4 GB. Ten výkon procesora sa radí ozaj k tomu najlepšiemu a úctihodný je i výkon RAM. Za zmienku určite stojí aj harddisk s kapacitou až 1 TB! /1000 GB/.