Nový model od Citroënu

Interiér
–        Interiér vozidla C4 Picasso Grand je výnimočný nielen použitým kvalitným materiálom, ale hlavne absolútne veľkým vnútorným priestorom. To všetko navyše umocňuje presklená strecha.
–        Pokiaľ ide o vodiča alebo aj o spolujazdca, všetci majú vo vozidle dostatok miesta nielen na nohy ale na celú postavu okolo seba.
–        V celom vozidle je veľmi veľa priehradiek, vreciek, úložných priestorov a odkladacích miest. Nebývalo veľký priestor je aj v zadnej časti sedadiel.
–        Na zadnej strane predných sedadiel nájdeme sklopné stolíky.
–        Tretí rad sedadiel síce už taký priestor neponúka, ale nejedná sa o žiadne núdzové riešenie a pre deti úplne ideálne.
–        Ak sa zloží druhý a tretí rad sedadiel, získate tak batožinový priestor s objemom 1842 litrov, kde sa dá mnohé naložiť a bez problémov previesť.
citroën v lese
Technológia
–        Na palubnej doske je prehľadná 3D navigácia spojená s novým 7 palcovým dotykovým displejom a panoramatický displej 12 palcový HD so systémom Vision 360, vďaka ktorému vieme, čo sa deje okolo vozidla.
–        Medzi nové technológie, ktoré nám uľahčujú riadenie a zvyšujú bezpečnosť, patrí systém rozpoznania dopravných značiek s odporúčanou alebo obmedzenou rýchlosťou, adaptívny tempomat s funkciou Stop alebo aktívny systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu.
–        Ďalej sú tu funkcie ako, sledovanie mŕtveho bodu alebo systém Active Safety Brake, ktorý dokáže prevziať brzdenie za vodiča.
auto u řeky
Motor
–        Môžeme vyberať z troch naftových motorov a to motor BlueHDi 100 s manuálnou prevodovkou, motor BlueHDi 120 ako s manuálnou tak automatickou prevodovkou a motor BlueHDi 150 tiež s manuálnou alebo automatickou prevodovkou.
–        Jediným ponúkaným benzínovým motorom tohto modelu je 1,6 l THP 165 s automatickou prevodovkou.

Cena a záruka
–        Cena vozidla začína na akčných 20 tis. EUR. Pokiaľ chcete zostať pri bohatej základnej výbave, môžete si predplatiť nielen za výkonnejší motor, ale možno si vybrať aj zaujímavé doplnky za príplatok.

–        Kúpou vozidla tiež získavate predajnú istotu vďaka predĺženej značkovej záruke na 5 rokov alebo najazdenia 80 000 km.