Predstavujeme vám antibakteriálne dámske spodné prádlo

Drvivá väčšina modelov antibakteriálneho dámskeho spodného prádla je na trh dodávaná v tenkom a ľahkom prevedení, pričom dámy si vedia vybrať z hľadiska farieb z pomerne širokej palety. Táto skutočnosť teda umožňuje dámske spodné prádlo zladiť presne podľa požiadaviek majiteľky tak, aby napríklad nepresvitalo alebo tvorilo ucelený celok s ostatnými kusmi oblečenia. Vďaka antibakteriálnemu dámskemu spodnému prádlu získa jeho majiteľka flexibilitu a prepracovaný strih je tesne primknutý k pokožke, pot je komfortne odvádzaný a telo je udržiavané v optimálnom tepelnom komforte.
spodní prádlo

Čím sa vyznačuje antibakteriálne dámske spodné prádlo


Na výrobu takéhoto dámskeho spodného prádla je používaný špeciálny úplet a materiál. Vo výrobnom procese je spracovávané mikropolyesterové vlákno, ktorého nasiakavosť je veľmi blízka nule. Vďaka tomu je pot z pokožky odvádzaný na vrchnú stranu úpletu. V chladnejšom počasí teda oceníte fakt, že takto vyprodukovaný pot vás nechladí, nespôsobuje nepríjemné škriabanie, nedráždi pokožku či dokonca nevyúsťuje do alergickej reakcie. Polymér vlákna navyše obsahuje striebro a to sa aktívnym spôsobom podpisuje pod obmedzenie množenia baktérií, vďaka čomu je tak poskytovaná dlhodobá ochrana proti zápachu. Ióny striebra sú obsiahnuté v celom vlákne a o ich nezávadnosti pre ľudský organizmus nemusíte pochybovať. Sú plne bezpečné a nijakou mierou nezvyšujú riziko alergie. Väčšina výrobcov myslí aktívne aj na ekológiu a antibakteriálne dámske spodné prádlo vyrábajú v prevedeniach, ktoré nie je vyslovene nutné prať po každom použití. Vďaka tomu dochádza k redukcii negatívnych vplyvov na životné prostredie, dáme šetrí peniaze a čas. dámské prádlo

Typickými zložkami tohto dámskeho spodného prádla je mikropolyester, nanočastice striebra a elastan. Medzi hlavné výhody teda patrí odolnosť voči baktériám, ochrana proti zápachu, priliehavý a neobmedzujúci strih, rýchloschnúci a špine odolný materiál, rezistencia voči mechanickému opotrebovaniu, vysoká životnosť a mnohé iné.

Pýtate sa prečo je pri výrobe používaný práve syntetický materiál? Z jednoduché dôvodu, a síce tieto výrobky sa veľmi dobre správajú v agresívnom prostredí, ktoré vytvára prítomnosť potu. Medzi zákazníčkami je toto spodné prádlo často vyhľadávané kvôli stálosti vzhľadu, zamedzeniu tvorby máp a farebnej stálosti. Polyester sa navyše vyznačuje nízkou nasiakavosťou, v dôsledku čoho je zabezpečené veľmi rýchle vysychanie.

Rôzne druhy spodného prádla nájdete na internetovej stránke https://www.differenta.sk/.