Problémy s navigáciou – jednoduché riešenie


>         Ak ste sa vybrali na dlhšiu trasu a nepoznáte cestu , určite použijete klasickú auto navigáciu. Po čas cesty sa však môže stať že Gps  navigácia vypadne , dlho sa načítava, a niekedy Vás nevedie na správnu trasu , akú ste mali naplánovanú. Problém sa dá viriesit vďaka aplikáciám ktoré si naistštalujete do svojich smartphonov . Niektoré aplikácie potrebuje prístup na internet a niektoré zase nie. Poďme si predstaviť pár z nich.

navigace
 
·         Sigic navigácie a offline mapy– Táto navigácie ponúkne offline mapy po celom svete. Má jednoduché ovladanie, a nastavenie ktoré dokážete urobiť jedným prstom. Aplikácia sa nesutale aktualizuje pre ešte lepšie a praktickejšie využívanie . Obsahuje hlasové navigovanie, rýchle aktualizované trás a mnoho ďalších funkcií.
 
·         Wazeje navigácia ktorá Vás dokáže upozorniť na hliadky, radary a dopravné obmedzenia . Rýchlo vyhľadá najrýchlejšiu trasu v prípade zápchy , či dopravnému obmedzeniu. Taktiež obsahuje hlasové navigovanie a môžete si nastaviť aj z niekoľkých hlasov ktoré Vás budú sprevádzať počas šoférovania.
 
·         Locus máp je navigácia skôr vhodnejšia pre tých ktorý majú radi turistiku . Má rozsiahle funckcie ktoré Vás dovedie do cieľa . Upozorní Vás na akýkoľvek terén a má v sebe ukrytú offline lokáciu vďaka ktorej nebude núdza použiť internet.
 
gps

 
>         Toto sú tri navigácie ktoré Vám pomôžu dostať sa bezpečne do cieľa. Avšak klasickú navigáciu máte upevnenú na palubnej doske zatiaľ čo so smartphonom to je úplne inak. Špeciálne sklo je má v sebe ukryté dve funkcie ktoré by Vám malo pomôcť pri lepšiej orientácia. Jednak má špeciálné uchytenie vďaka ktorému bude smartphon stále na jednom mieste a druhá funkcia má špecialitu v Tom že dokáže preniesť obraz na čelné sklo Vášho auto až o  niekoľko krát väčšie ako je klasická navigácia. Čiže sa nemusíte  pozerať priamo na smartphon ale môžete sledovať cestnú premávku a zároveň aj navigáciu bez toho aby ste použili smartphon .