Rýchlosť a kvalita zásahu za ceny bez doplatkov

Každý zásah krtkovania, čistenia kanalizácie alebo potrubia, prípadne doplnkových služieb niečo stojí. Ak si však uvedomíme, že vhodným výberom seriózneho partnera a včasným preventívnym zásahom ušetríme a veľa získame tak sme na správnej ceste k vyriešeniu problému.

Práve služba krtkovanie cena je správnym partnerom, ktorý Vám poskytne spoľahlivosť, kvalifikovanú radu, profesionálny výkon s kvalitným výsledkom pri akomkoľvek probléme s kanalizáciou, potrubím, odpadom, odtokom, kuchynskou výlevkou alebo supchatým odpadom na toaletách.

plumber-4427401_640

Ponúkaná služba má jednoduché pravidlá fungovania – stačí lokalizácia, presné určenie problému a predbežne dohodnutú cenu aj návrhom máte o chvíľu k dispozícii bez námahy a zbytočných problémov.

A o to predsa ide, zvoliť profesionálnu techniku, vykonať zásah pomocou odborne zdatných pracovníkov, neúčtovať zbytočné a skryté doplatky a nevykonávať zbytočné výkopové práce, ktoré takisto zaťažia výslednú cenu.

Ponúkaný servis splní všetky Vaše požiadavky, odborné rady sú zadarmo, ale predsa veľmi pomôžu, obzvlášť v kritickej havarijnej situácii, kedy treba konať rýchlo a s prehľadom.

plumber-228010_640

V závislosti od poškodenia potrubia alebo kanalizácie si môžete na základe odporúčania profesionálov vybrať služby krtkovania alebo viaceré preventívne programy, ktoré Vám odhalia skryté chyby, odstránia zbytočné stavebné zvyšky, prípadne Vám určia hĺbku v akej máte uloženú kanalizáciu.

Aj pre malé objekty ako napríklad domácnosti sú riešenia vo forme krtkovania buď vysokým tlakom vody alebo v priestoroch, kde by hrozilo zatopenie je možnosť využitia elektromechanického čistenia za pomoci hrubých špirál so špeciálnymi zakončeniami, ktoré rotujú a zbavujú potrubie nánosov, kalu a špiny.

Aj keď je ponúkaný servis celoročný, non stop výsledná cena je vopred dohodnutá, dodatkové príplatky sa neúčtujú, doprava je takisto v každom regióne zadarmo a vždy je za kvalitne vykonanú prácu kalkulovaná korektná cena.