Správnou módou v boji proti veku


Dokonca aj keď kupujete módne a drahé veci, stále nie je zaručené, že v nich budete vyzerať úžasne. Okrem toho, ak si vyberiete správny šatník, môžete výrazne skryť svoj vek.  Riaďte sa týmito faktami.

portrét

·         Niekto nám predtým povedal, že farba vrecka sa musí nevyhnutne zhodovať s farbou topánky. Toto je také zastarané pravidlo, ktoré sa už automaticky rozvinulo v bezstarostnosť. Tento farebný tandem vám uberie pár rokov.
·         Buďte opatrní so zemitými tónmi oblečenia. Olivové, terakotové a bažinové odtiene vám poskytnú nezdravú bledosť. A toto nepotrebujete.
·         Módne luxusné zamatové a drahé krajky a satén používajte iba na večerné výlety. A bude aj tak len lepšie, ak budú tieto tkaniny nahradené mladšími možnosťami.

·         Zodpovedajte sociálnej skupine, do ktorej patríte. Na nič sa nehrajte!
·         Zdravá, svieža a žiarivá pleť?  Vyskúšajte tieto farby: odtiene ružovej, broskyne, mäkkej modrej a iných svetlých farieb.
·         Všetky dievčatá vedia, že mini čierne šaty môžu vždy pomôcť. Vždy vyzerajú  štýlovo a módne. Avšak pri každodennom nosení je najlepšie obnoviť obraz svetlými šálkami, ozdobami a plášťami. Ale nepreháňajte to.
·         Príslušný oblek perfektne sedí na postave a zdôrazňuje všetky Vaše prednosti ale aj vrátane nedostatkov.

vlasy

·         Neónové farby sú zlé. Dávajte prednosť pokojným, pastelovým odtieňom, nie sme v 80-tych rokoch. Preč s nasýtenými odtieňmi.
·         Pamätajte si navždy! Komplexné účesy a la prom a svetlý make-up dodávajú vek absolútne všetkým ženám.
·         Ak chcete byť považovaná za štýlovú a modernú dámu, musíte zabezpečiť, aby ste vždy mali jemný make-up a zdravé, dobre upravené vlasy.
·         Krátke vesty a bolerka sú mimo módy a pôsobíte staršie. Vyberte si radšej dlhú pletenú vestu a to nadmerne veľkú.
·         A nakoniec – hlavných nepriateľov sú – negatívne myšlienky, zlá nálada a nízke sebavedomie!