Super programy a hry


Na výber máme mnoho zaujímavých programov i počítačových hier. Hlavne čo sa týka hier starých 5 rokov a viac. Tieto hry sú stále perfektné, no už nie sú úplne in a v kurze a vlastní ich veľa uživateľov. Z týchto dôvodov sa ocitujú na webových stránkach, kde ich uživatelia ľubovoľne vložia. Za účelom zdielania s ostatnými, ktorí si hru alebo program takýmto spôsobom môžu stiahnuť zdarma. Avšak sú aj stránky, na ktorých nájdeme ten najnovší výber. Ak sa chystáme daný softvér stiahnuť, najprv by sme si mali zistiť, aké minimálne parametre program alebo hra vyždaduje. S takýmto problémom sa stretávame poväčšinou u najnovších hrách. Pretože hra s takými pokrokovými efektami a grafikou sa nespustí na starom alebo nevýkonnom počítači. Avšak poďme sa teda pozrieť na zábavný softvér, ktorý vám odporúčam.
software

The Movies: Stunts and effects

Jedná sa o skvelú počítačovú hru z roku 2005, ktorá určite zaujme každého. Na prvý pohľad sa zdá, že sa jedná o hry na štýl The Sims 2, na druhej strane sa jedná o tycoon a v neposlednom rade pripomína program na animovanie. Toto všetko iba v jednej hre. Hovorí sa, že hra zostala nedocenená, pretože si nedokázala spraviť také meno na trhu ako EA a Maxis s ich spomínaným Simsom 2. Avšak ak si pozriete gameplay a následne recenzie zistíte, že sa jedná o perfektné dielo.

Hra sa začína ako Tycoon, staviame svoje filmové štúdio. Neskôr zamestnáme hercov a s nimi následne hráme ako v spomínanom The Sims 2. Následne, aby štúdio a herci prosperovali, musíte natočiť film. A tu prichádza tá najlepšia vec. Programujete, ako má daný film vyzerať. Striháte, upravujete, prilepujete scény, obsadzujete hercov, upravujete efekty, no skrátka zábava.

Franchise Hockey Manger 3

Áno, jedná sa o manažér z hokejového prostredia. Ak ste fanúšikom hokeja, alebo manažérskych hier, FHM 3 je určite pre Vás. Ako takéto hry fungujú už zrejme viete, no tento manažér oproti doteraz jedinému Eastside Hockey Manager obsahuje super vylepšenie. Totižto v FHM 3 si máte možnosť zahrať najnovšie sezóny, ale i úlne najstaršie. Vyberáme si zo sezón od rokov, kedy ešte nebol farebný televízor až po dnešné sezóny . Napríklad ja osobne si najradšej vyberám ročník 2003 – 2004 a hokejový tým Los Angeles Kings.

klávesnice

MAME Emulator

Pokiaľ vás kedysi bavili, alebo stále bavia arkády, je tu super riešenie. Stačí si stiahnuť MAME. Internet je následne plný arkád na stiahnutie. Jedná sa o arkádové hry, prevažne z rokov 80tich a 90tich. Avšak pozor. Ku každej jednej arkáde si musíte zvlášť stiahnuť aj emulátor a to verziu emulátora, ktorú hra požaduje. Akú verziu arkáda požaduje sa vždy najskôr dočítame na webe.