Vhodné farby na leto

Leto je jedno z najkrajších ročných období. Slnko svieti, ľudia sa radi opaľujú ,trávia čas spoločne v kruhu svojej rodiny a priateľov, radi chodia k vode a najradšej zo všetkého nosia ľahké oblečenie. V móde existujú rôzne materiály vhodné na leto, ktoré sú vzdušné, jednoduché a príjemne sa nosia. Najnevhodnejšie sú hrubé látky, ktoré nám zbytočne pokazia horúci letný deň. Avšak, nejde iba o typ, druh materiálu, taktiež sú veľmi dôležité aj farby. Mnohí ľudia, najmä ženy, chcú byť IN a túžia sa obliekať tak, aby zaujali a pritiahli na seba pohľady ostatných. Ani muži však nezaostávajú a rovnako sa čoraz častejšie zaujímajú o módu.  

šaty.jpg

Čo sa týka farieb, ideálne sú svetlé odtiene, pretože príliš tmavé farby priťahujú viac slnka a tým je nám v oblečení teplejšie. Taktiež sa aj prirodzene tieto farby hodia k tomuto ročnému obdobiu, pretože sú príjemné na pohľad, doslova jemné. Nosia sa rôzne farby, od žltej, zelenej až po červenú alebo krásnu modrú. V kurze sú aj fialové farby, ružové odtiene a biele, či pastelové kúsky oblečenia. Všetky tieto farby sú nevtieravé, dobre sa nosia a dá sa povedať, že neobťažujú okolie. Čo sa týka doplnkov, ak máme na sebe biele oblečenie, šperkmi by sme ho mohli oživiť. Momentálne sa nosia výrazné šperky, ktoré oživia celkový outfit a zdokonalia dojem. Môžeme si vziať výrazný náhrdelník, náušnice alebo svoje ruky môžeme oživiť prsteňmi a náramkami.  Dosiahneme tým to, že sa náš celkový vzhľad stane atraktívnym, zaujímavým a určite pritiahne mnohé zvedavé pohľady.  Farby môžeme využiť aj pri obuvi a na nohy si obuť výrazné kúsky s krásnymi žiarivými farbami.

šátek.jpg

Mnoho žien taktiež obľubuje make-up. V lete odporúčame ľahší typ, menej vrstiev, pretože ide o ročné obdobie, kedy sú vonkajšie teploty značne vysoké a príliš veľké množstvo nanesených kozmetických prípravkov môže byť skôr na škodu, než na úžitok. Avšak, tu taktiež môžeme zaexperimentovať a použiť výraznejšie farby, čím môžeme rovnako oživiť outfit.
Tak čo, aj vy sa už tešíte na leto tak ako ja?