Známe tváre sa spojili


Ak ti ešte stále nič nehovorí meno Aleš Lamka a Fatty Pillow, tak si ich trocha predstavíme a priblížime v čom spočíva ich dohoda. Touto dohodu upútali na seba pozornosť nejdeného ich fanúšika alebo aj ľudí, ktorí o nich ešte ani nepočuli.

dieta

Aleš Lamka
Mladý český youtuber, ktorý dáva o sebe vedieť najmä videami na známom webovom portáli YouTube, kde prezentuje svoje videá z oblasti zdravého životného štýlu a cvičenia. Sám sa venuje posilňovaniu, kde určite stojí za zmienku, že trénuje doma v improvizovanej posilňovni, ktorú si vytvoril sám. Celý priebeh videí je veľmi náučný a rozumný a sledujúcim vysvetľuje ako správne cvičiť a čo jesť. Všetky jeho videá sú podané so svojským humorom, ktorý sa teší veľkej obľube a stáva sa tak známou tvárou českého webu.

Fatty Pillow
Český youtuber, ktorý sa prezentuje na webe tvorbou videí, kde ukazuje svoj bežný deň vo forme sedenia za počítačom a hrania rôznych druhov hier. Na tom by nebolo nič podivuhodné, lenže tento mladý český hráč hier trpí obezitou. Umocňuje ju aj tým, že často na videách konzumuje rôzne nezdravé jedlá. U fanúšikov sa takisto teší veľkej obľube pretože jeho videá sú tiež podané svojským humorom a plné nečakaných situácií.

hubnutí

Dohoda medzi nimi
Nevedno ako, no títo dvaja známy Česi sa dohodli na tom, že Aleš pomôže Fattymu s jeho premenou postavy. Fatty váži niečo cez 160 kg čo je alarmujúce. Skontaktovali sa pomocou video hovoru cez Skype, kde si vysvetlili ako budú postupovať a ako môže Fatty schudnúť a vyhnúť sa tak v budúcnosti zdravotným problémom. Celá spolupráca je zverejnená na webe YouTube vo forme videa, ktorá len prilákala množstvo ďalších, nových fanúšikov. Treba podotknúť, že je dosť možné, že je to určite jeden z veľmi šikovných ťahov oboch youtuberov pretože si zvyšujú svoju popularitu, ktorá je už teraz značne na vysokej úrovni.