Zvoľte si nadčasové samonosné sklenené zábradlie

Spojenie skla a nerezu sa vzájomne dopĺňa, ich spojením vzniká výnimočná dvojica plná svetla, ľahkosti, zároveň aj intimity, kvality a profesionálneho spracovania. Samonosné nerezové zábradlia dnes patria k veľmi žiadanej ponuke nerezových zábradlí, sú dokonale bezpečné, vytvárajú oporu a podporu pre zákazníkov, esteticky vyznačujú priestor, kam je dovolené vstúpiť a vyznačujú sa nezvyčajnou architektúrou.

residence-2219972_640

Pestrá ponuka v podobe zabradlie na schody https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/ Vám okrem spomínaných predností kvalitného skleneného zábradlia ponúka aj profesionálny servis od počiatočného návrhu až po finálnu realizáciu aj s garanciou kvalitného a stabilného výsledku.

Voľbu nerezového zábradlia so sklenenou výplňou určite oceníte, použitý kvalitný nerez s leštenou alebo brúsenou povrchovou úpravou je vždy zárukou kvality, pevnosti a všestrannej odolnosti. Tento charakter umocní použitie bezpečnostného skla s certifikátmi kvality, ktoré je v ponuke vo viacerých prevedeniach ako číre sklo alebo matné, prípadne s vkusnými motívmi a ktoré pri vhodnom výbere ukotvenia vytvára neopakovateľné sklenené plochy.

Sklo je v interiéri ale rovnako aj v exteriéri žiadaný materiál, dokáže správne prepustiť svetlo, umožní, aby sa priestor opticky zväčšila aby pôsobil sviežim a jasným dojmom.

Či už si vyberiete samonosné sklenené zábradlie ukotvené bodovo alebo do profilu vždy získate efektnú kombináciu odolnej nereze s dlhou životnosťou, ľahkou údržbou a bezpečného a spoľahlivého skla, ktoré spolu vytvoria zábradlie o ktoré sa skutočne môžete aj oprieť.

glass-wall-2134798_640

Využiť služby expertov, ich rady a skúsenosti je rozumné, vyriešia za Vás problémy s návrhmi, realizáciou, nájdu vhodné kombinácie skla, ukotvenia, upozornia na skryté nedokonalosti objektu a ušetria Vám námahu, čas aj peniaze.

Spoznajte aj Vy čisté línie skleneného zábradlia, presvedčte sa o jeho bezpečnosti, zažite pocit luxusu z jeho skvelého dizajnu, bezpečne sa o neho oprite a obdivujte jeho pôvodnú krásu dlhé obdobie.