5 najhorších vecí na Samsung Galaxy S9

5. Natívne aplikácie Galaxy S9 nie sú dosť dobré
Spoločnosť Samsung vyniká pri výrobe hardvéru, ale natívne aplikácie, napríklad vstavané klávesnice, prehliadače a aplikácie na odosielanie správ, nie sú také dobré ako klávesnica Gboard Google, aplikácia Chrome a aplikácia Android Messages, ktorá vám teraz umožní čítať a odpovedať textových správ na pracovnej ploche, ako aj na telefóne.
Aplikácie Google sa viažu na služby Google. To im dáva jasnú výhodu, ako je synchronizácia histórie prehliadania cez telefón a pracovnú plochu. Nie je to žiadny spôsob, ako to urobiť s aplikáciami spoločnosti Samsung. Aplikácie Google sú tiež lepšie navrhnuté, rýchlejšie používané, majú vyváženejšiu emojis a presnejšiu autokorekciu.

mobil

4. Budiaci systém Samsung potrebuje budenie hovoru
Možno si myslíte, že blázon s budíkom je úplne drobný. Ale získajte toto: Aj keď nastavíte čas budenia a vyberiete tón budíka, ak neurobíte nič iné, máte strašné prekvapenie.

3. Zombie obrazovka
Spoločnosť Samsung vydala vyhlásenia potvrdzujúce, že existujú časti niektorých obrazoviek Galaxy S9 a S9 Plus, ktoré nereagujú na dotyk. Toto nie som spokojný. Prial by som si, aby to boli len ja a moje neohrabané ruky.
Ale všimol som si, že na obrazovke sú miesta, ktoré mám tendenciu opakovane poklepávať na to, aby sa niečo stalo, hlavne keď sa pokúšam umiestniť kurzor na ľavý okraj, kde obrazovka krivuje. Nie som si istý, či je to hlásená mŕtva zóna alebo problém s registráciou mojich odtlačkov, ale stane sa to dosť, aby sa to stalo nepríjemným.

2. AR Emoji je naozaj tak zlé
Povedal som to už predtým a budem to opäť hovoriť tak dlho, kým to urobí Samsung, aby to opravil: Animovaný výrobca emotiek pre Galaxy S9 a S9 Plus, nazývaný AR Emoji, je naozaj taký zlý.

android

1. Nemôžete prispôsobiť tlačidlo Bixby Hlas Galaxy S9
Špeciálne tlačidlo na ľavej strane Galaxy S9 otvára aplikáciu Bixby Voice, odpoveď spoločnosti Samsung na Apple Sidekick Apple a Alexa Amazon. Toto tlačidlo však neotvorí žiadnu inú aplikáciu.