Inteligentné bezpečnostné dvere


Vyspelá technika , vyšší štandard viac možnosti .Dnešná  doba nám ponúka viac výhod . Aktuálne sa prezentujú inteligentné domy či byty. Inteligentným sa prezentuje hlavne komfort , pohodlie. Vieme si na diaľku s mobilom ovládať kúrenie , televízor, aj svetla. Ale existujú aj inteligentné bezpečnostné dvere.
černé dveře

Elektronická inteligencia už vstupujú aj do domova ale nie je to takom význame ako poznáme alarmy alebo kamery . tie následne začnú robiť keď zlodej vnikne do domu či bytu,
Ale inteligencia do bezpečnostných dverí už vstupuje v tom že predchádza v tomu aby sa vôbec zlodej do vnútra do domu vedel dostať. Čo to znamená pre bežného užívateľa je hlavne to že ten digitálny displej si dokážeme nastaviť takým spôsobom že nm po určitej sekundovej odmlke začne snímať fotografie alebo videa , prípade že máme v displeji vloženú sim kartu ktorá dokáže komunikovať s vašim telefónom . vie vám tú nasledovnú fotografiu poslať na Váš mobilný telefón. Čí už v podobe sms správy , varovanie alebo ako mmskou na ktorú vám pošle fotku alebo video.
Ako náhle nás inteligentné dvere informujú o tom čo sa deje pred našimi dverami tak následne vy jednoducho zoberiete telefónu vytočíte číslo Moje dvere a automaticky vás spoji stým človekom ktorý je na druhej strane dverí. Bezpečnostných dverí vášho obydlia ide prudko do predu tak ako sa zdokonaľujú spôsoby zlodejov tak sa zdokonaľujú bezpečnostné dvere dokážu viac ochraňovať.
visací zámek

Inteligentné bezpečnostné dvere sú riadne certifikované zo všetkými tými mechanickými zábranami , systémami a zamknutím do podlahy a mnoho viac majú tie to dvere a navyše majú ešte v sebe zabudované také elektronike prvky ktoré sa spúšťajú vašim odchodom a spustite si túto inteligentnú ochranu a je tospojenie s mechanickou ochranou s elektronickou čo dáva výhodu pre vaše bezpečia domova.