Nové dvere do Vášho domova


Vstupné dvere máte už zastaralé a vy už chcete nové bezpečnostne dvere, a o bezpečnosti sa nedá hovoriť , preto Vám dvere pomôžu ochrániť rodinu a bezúspešnosť svojho majetku. Nové bezpečnostne dvere majú označenie Magmun ale výber je na Vás. A ich výrobu , predaj , a montáž zaisťuje firma Ht dvere.
kostel

Celkom poznáme štyri bezpečnostne triedy ale čím výšia trieda , tím lepšia bezpečnosť pre majiteľa bytu či domu. Najčastejšia trieda pre bežnú domácnosť je trieda tretia a štvrtá trieda sa používajú najme pri strelných zbraní a podobne. Okrem toho že bezpečnostne dvere magnum sú odolne voči zlodejom ale aj proti požiarom a vďaka svojím vlastnostiam sú odolné voči hluku z chodby. Montáž nových dverí by mala byť hotová za jeden deň aj z úplným začistením zárubní .

klíč

Po vynesení dverí sa môžete pustiť rovno do práce. Rozbaľte si dvere a všetky kompletné súčiastky a okolí dverí si dajte starý kartón alebo papier aby pri rozoberaní starých zárubní nedošlo k poškodení podlahe .Najskôr sú demontované podlahové lišty a starý prah. Pôvodnú starú zárubňu takzvanú futren odstránite strede z brúsikov a potom odstránite pučidlom a hrubou silou .Potom majzlom a kladivom odstránite kusí betónu a všetko je pripravené k osadeniu nových zárubní. Odstráňte všetok bodrel aby ste zachovali čistoty svojho domova. Podlá výšky otvoru a upraví výška nových zárubní. Vrchní diel sa spojí s aby dvoma kusmi ( prípadne ak máte už zárubne hotovo , osaďte ich a pokračujte ďalej v práci. ) a zárubňa sa vloží do otvoru.

dveře

Určite dopočujeme ale vymeniť zárubne za nové pretože  nedocielia všetky parametre ktoré nové dvere ponúkajú a to bezpečnosť , proti požiarnosť , proti hluk ,a samozrejme tepelné izolačné vlastnosti. Zárubne usadené do otvoru si vyrovnajte pomocou vodováhy zvislom a vodorovnom smere . K dverám je štandardne dodávaní masívny drevený prah. Prah sa položí medzi zárubne a a zárubne sa dostatočne vyrovnajú na požadovanú úroveň . Zárubne majú otvorí do ktorých vyvŕtajte dieru a potom sa do nich vloží oceľová kotva alebo šrob. Postupne sa doťahujú všetky šroby. Teraz sa môžu vybetónovať priestor medzi novými zárubňami a stenou. Keď betón vyschne môžete nasadiť nové bezpečnostné dvere a začať ich používať.