Prerábanie domu trochu inak

.


Veľa ľudí si prerába svoj domov podľa aktuálnych trendoch ktoré teraz bežia. Zútulnenie domova Vás stojí nemalo peňazí a my sa dnes pozrieme na to koľko by Vás to stálo a aké trendy sú dnes v móde.

domek

Hneď na začiatok je dobré keď si vyhliadnete svoj nový domov v nižšej cene . Nižšej cene preto lebo do takéhoto bytu si či domu sa bude lepšie dať investovať. Napríklad ak kúpite dom ktorý je pôvodnej rekonštrukcii a stojí 20 000 € tak vaša investícia na perábku môže byť približne 10 000 € . Ale to všetko závisí od rekonštrukcie domu či bytu . Ak je naozaj zlom stave tak je predpoklad že do domu vložíte viac peňazí.  

chata

Pokiaľ prerábate celý dom začnite tímy najväčšími položkami aby ste potom vedeli koľko peňazí Vám ostalo a či ešte môžete investovať do ďalšieho prerábania. Najviac prerábania podľa zistení je v kuchyni a v kúpeľni. Tam ako prerábate komplet všetko čiže meníte aj potrubia či chcete dať sprchový kút na miesto vane takáto položka Vás môže stáť aj do 1500 € ak rátame aj prácu vodára alebo kúrenára. Kvalitný obklad a dlažba je dnešnej dobe drahý ale ak natrafíte na akcie tejto položky budete len radi.

.

Podľa aktuálnych trendov je móde sprchový kút ,ktorý si môžete buď sami postaviť alebo rovno kúpiť. Pokiaľ sa radi kúpete vo vani tak v tom prípade je vaňa ideálna spôsob pre Vás.

kuchyň

Dnes sa dá vymyslieť všeličo . Aj taký krb v obývačke Vás pekne zahreje a spríjemni vám atmosféru vo vašom domove. Avšak nezabúdajte že pod krb nesiete dávať drevenú alebo plávajúcu podlahu pretože sa stať môže hoci čo. Detská izba by mala byť malá a útulná pre Vaše deti. Pokiaľ chcete v detskej izbe viac miesta vtom prípade rozmýšľajte nad poschodovou postieľkou. Malý stolík ktorý nikomu nezavadzia by mal byť umiestnený blízkosti postelí. No a na koniec skrine. Väčšinou sa odporúčajú menšie skrine . Pre vaše deti úplne stačia aj malé skrine z piatymi poličkami kde si poukladajú svoje a veci a hračky. 

Prerábanie domu trochu inak
5 (100%)1
.