Prerábanie domu trochu inak


Veľa ľudí si prerába svoj domov podľa aktuálnych trendoch ktoré teraz bežia. Zútulnenie domova Vás stojí nemalo peňazí a my sa dnes pozrieme na to koľko by Vás to stálo a aké trendy sú dnes v móde.

domek

Hneď na začiatok je dobré keď si vyhliadnete svoj nový domov v nižšej cene . Nižšej cene preto lebo do takéhoto bytu si či domu sa bude lepšie dať investovať. Napríklad ak kúpite dom ktorý je pôvodnej rekonštrukcii a stojí 20 000 € tak vaša investícia na perábku môže byť približne 10 000 € . Ale to všetko závisí od rekonštrukcie domu či bytu . Ak je naozaj zlom stave tak je predpoklad že do domu vložíte viac peňazí.  

chata

Pokiaľ prerábate celý dom začnite tímy najväčšími položkami aby ste potom vedeli koľko peňazí Vám ostalo a či ešte môžete investovať do ďalšieho prerábania. Najviac prerábania podľa zistení je v kuchyni a v kúpeľni. Tam ako prerábate komplet všetko čiže meníte aj potrubia či chcete dať sprchový kút na miesto vane takáto položka Vás môže stáť aj do 1500 € ak rátame aj prácu vodára alebo kúrenára. Kvalitný obklad a dlažba je dnešnej dobe drahý ale ak natrafíte na akcie tejto položky budete len radi.

Podľa aktuálnych trendov je móde sprchový kút ,ktorý si môžete buď sami postaviť alebo rovno kúpiť. Pokiaľ sa radi kúpete vo vani tak v tom prípade je vaňa ideálna spôsob pre Vás.

kuchyň

Dnes sa dá vymyslieť všeličo . Aj taký krb v obývačke Vás pekne zahreje a spríjemni vám atmosféru vo vašom domove. Avšak nezabúdajte že pod krb nesiete dávať drevenú alebo plávajúcu podlahu pretože sa stať môže hoci čo. Detská izba by mala byť malá a útulná pre Vaše deti. Pokiaľ chcete v detskej izbe viac miesta vtom prípade rozmýšľajte nad poschodovou postieľkou. Malý stolík ktorý nikomu nezavadzia by mal byť umiestnený blízkosti postelí. No a na koniec skrine. Väčšinou sa odporúčajú menšie skrine . Pre vaše deti úplne stačia aj malé skrine z piatymi poličkami kde si poukladajú svoje a veci a hračky.